ANASAYFA

Born Oturma Grubu

Born Oturma Grubu

Hem fonksiyonel hem de şık bir oturma grubudur. Yansıttığı modern ve şık renkler, bu oturma grubunu çok daha cazip bir hale getiriyor. Born oturma grubu ile salonunuzu, oturma odanızı yada misafir odanızı çok daha dekoratif ve modern bir hale getirebilirsiniz.

Born oturma grubunun en önemli avantajlarından birisi kesinlikle eşsiz ve modern renklere sahip olmasıdır. Bu renk tonlarıyla yakalanmış bir modern çizgiyi ifade edebilen oturma grubu takımlarını bulabilmeniz düşük bir ihtimaldir. Bu anlamda born oturma grubunun aynı zamanda orjinal bir şıklığı yansıttığını söyleyebiliriz.

Born oturma grubunda desenleri de çok seveceksiniz. İnce işlenmiş şık desenler oldukça başarılı. Yastıklar ile rahat bir duruş sağlamayı amaçlayan koltuk yapısı aynı zamanda çok amaçlı kullanılabilir olması ile de beğeninizi kazanacak.

Zevk, beğeni ve odanızın dekoratif düzenine göre yastıklara basit bir şekilde kırlent uygulayabiliyorsunuz. Mevcut olarak bu takım ile birlikte bir kaç kırlent verilmektedir. Oldukça başarılı desenlerin uygulandığı kırlentler ile odanızın dekoratif havasını uyumlu bir şekilde oluşturabiliyorsunuz.

Born oturma grubu farklı ölçülerdeki koltuk seçeneklerinden oluşmaktadır. Bu seçenekler berjer (tekli koltuk), 2’li koltuk ve 3’lü koltuk seçenekleridir. 3’lü koltuk seçeneğinin en önemli özelliği ise çok amaçlı kullanıma uygun olması ve bu uygunluk doğrultusunda da yatağa dönüştürülebilir olmasıdır. Bu sayede de gerektiğinde kolayca yatağa dönüştürebileceğiniz bir koltuğunuz oluyor.

Born oturma grubu dahilindeki 3’lü koltuğu gerektiğinde yatağa dönüştürdüğünüzde de rahatlığı en iyi bir şekilde sunacağından emin olabilirsiniz. İnsan vücuduna uygun ergonomik sünger yapısı sayesinde sağlıklı ve rahat bir şekilde uykunuzu alabilirsiniz.

Born oturma grubu aynı zamanda tercihlerinize ve genel olarak odanızın dekoratif yapısına göre farklı koltuk seçeneklerine de sahiptir. Kaliteli kumaş yapısı ve yüksek ayaklı yapısı sayesinde hem kumaş üzerinde hem de koltuğun alt kısımlarında temizlik yapmak son derece kolaydır. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca eskimeden ve kirlenmeden kullanabileceğiniz bir koltuk takımıdır. Kaliteli, dekoratif ve şık koltuk takımları aynı zamanda evinizin havasını modernleştirecek.