ANASAYFA

Avanos Koltuk Takımı

Avanos Koltuk Takımı

Avanos koltuk takımı farklı renk konsepti ile dikkat çeken koltuk takımları arasındadır. Tekli, çiftli ve üçlü olarak ifade edebileceğimiz koltuk seçeneklerine sahiptir. Oturma odanızın genişliğine ve düzenine göre uygun bir şekilde düzen kurmanız mümkündür. Yansıttığı tarz, pek çok oturma takımı ve koltuk takımının aksine daha çok zıt ve koyu renk ağırlık tonlarındadır.

Ergonomik bir oturma düzeneği sağlayan avanos koltuk takımı; sizlere tek başınıza yada sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir vakit geçirmenizi sağlayan rahatlığı sunuyor. Bu koltuklarda TV izlemek, kitap okumak, uzanmak, oturmak ve her türlü faaliyeti vücudunuzun rahatlığını sağlayan özel sünger yapısı ile yaşayabilirsiniz.

Koyu renk ağırlığı ile ön plana çıkan avanos koltuk takımı yastık ve aksesuar renkleri olarak ise daha çok turuncu renk tonları tercih edilmiştir. Koyun renk olması modern ve zarif bir tarzı nitelemektedir. Şayet oturma odanızda yada salonunuzda kırmızı yada benzeri tondan bir dekoratif düzeni uyguluyorsanız, koyu renklerin ön plana çıktığı bu avanos koltuk takımı beklentilerinizi karşılayan bir takım olarak ifade edilebilir.

Öte yandan çok amaçlı kullanılabilir bir işlevselliğe sahiptir. Gerektiğinde kolayca çift kişilik bir yatağa dönüştürebilirsiniz. Alt kısımdaki güçlü destekleri ile ergonomik bir yatak, ihtiyaç duyduğunuzda sadece bir iki saniyede ortaya çıkıyor.

Arkanıza yaslanın ve sevdikleriniz ile güzel zaman geçirmeye hazır olun. Salonunuzu yada oturma odanızı dekore etmek için küçük ayrıntıları değerlendirin. Avanos koltuk takımı tam olarak sizlere bu fırsatı veriyor.

Bir koltuk takımının şıklığı kadar malzeme kalitesi de önemlidir. Avanos koltuk takımı sahip olduğu E2 malzeme kalitesi sayesinde, uzun zamanlı kullanımlarınızda bile kolay kolay kirlenmez bir yüzeye sahiptir. Yüzey aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıdadır.

Sonuç olarak avanos koltuk takımının; şıklık, kalite, kullanışlık yönünden pek çok müşterinin beğenisini kazanan bir koltuk takımı olduğunu söyleyebiliyoruz. Gerektiğinde kolay ve hızlı bir şekilde yatağa dönüştürülebiliyor. Sahip olduğu vücuda uygun, ergonomik yapısı tüm gece boyunca rahat bir uyku almanız için yeterli olmaktadır. Orjinal bir tasarım arıyorsanız, mutlaka düşünmenizi önerdiğimiz bir koltuk takımıdır.