ANASAYFA

Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis koltuk takımı açık krem renk tonlarının ön plana çıktığı başarılı bir dekoratif düzene sahip koltuk takımıdır. Yaşam alanınızın genişliğine uygun koltuk seçenekleri mevcut olmakla birlikte, çok amaçlı kullanıma uygun fonksiyonel özellikleri sayesinde atlantis koltuk takımlara sizlere beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyor.

Yakından incelemenizi özellikle önerebileceğimiz bir koltuk takımı. Bunun nedeni ise özel kıvrım detayları ve desenlere, dikişlere sahip olmasıdır. Şık bir görüntüye sağlayan tüm bu ince detaylar aynı zamanda evinizin havasını önemli ölçüde değiştirecek, misafirlerinizi şaşırtacak ve sevdiklerinizin de beğenisini kazanacaktır. Atlantis koltuk takımı sadece tasarım detayları ile değil aynı zamanda kaliteli malzemesiyle de ön plana çıkan bir koltuk takımıdır.

Sahip olduğu kaliteli kumaş ve sünger malzemesi sayesinde rahatlığınızı sağlar. Gün boyu kullanımlarınızda da rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu koltuk takımı çok amaçlı kullanıma uygun olup, aynı zamanda uzun süreli dinlenmek ve uzanmak gibi aktivileteleriniz için de son derece ergonomik bir kullanım sunar.

Bu kadar başarılı tasarım ve renk detayları ile uyumunu gözlemleyebileceğiniz çok az koltuk takımı tasarımı mevcuttur. İşte atlantis koltuk takımı da bulabileceğiniz nadir dekoratif tasarımlara sahip koltuk takımlarından birisidir.

Özel dikişleri ile geçmişten izler taşıyor ve aynı zamanda sahip olduğu renk düzeni ile modern bir havayı yansıtıyor. Oturma odanızda, salonunuzda… evinizin uygun herhangi bir alanında tercih edebileceğiniz bir koltuk düzeneği olarak, en sevdiğiniz mobilyalar arasında geleceğinden eminiz.

Kaliteli bir kumaş yapısına sahip olmasıyla kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıdadır. Uzun süreli kullanımlarınızda kirlense dahi, kolay ve basit temizleme yöntemleriyle ilk gün ki kadar temizleyebilmeniz mümkündür. Bu doğrultuda özel olarak geliştirilmiş kumaş yapısı, derinlemesine koltuk yüzeyinde temizlik yapmanızı sağlar.

Tercihlerinize bağlı olarak tekli ya da üçlü koltuk modellerinden seçebilirsiniz. Bu aşamada atlantis koltuk takımını tercih etmeyi düşündüğünüz alanın genişliğini göz önünde bulundurmanızı ve bu doğrultuda bir tercih yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede şık bir düzen ortaya çıkarabilirsiniz. Atlantis koltuk takımı, bulabileceğiniz en şık koltuk takımı modellerinden birisidir.