ANASAYFA

Ralli Genç Odası Takımı

Ralli Genç Odası Takımı

Ralli genç odası takımı canlı renkleri ve oldukça şık tasarımlara sahip mobilyaları ile ön plana çıkmaktadır. Çocukların beğenisini kazanacak bir oda takımı olarak ralli yarış teması benimsenmiş ve bu doğrultuda bir kaç mobilyadan oluşan bir dekorasyon oluşturulmuştur.

Karyola olarak kullanıma sunulan, tercihe bağlı olarak yarış arabası konseptinde satışa sunulmaktadır. Ralli genç odası takımını için yatak seçimini yarış arabası konsepti için yaparsanız, bu durumda kırmızı ya da beyaz olmak üzere iki farklı renk seçimi yapabilirsiniz.

Rally genç odası takımının önemli özelliklerinden birisi de sahip olduğu özel uzaktan kumandası ile yönetilebilen ışık ve ses sistemleridir.

Görsellik anlamında oldukça başarılı bir tasarımın ön plana çıktığı ralli arabasında; jantlar, tekerler ve kapılar gibi önemli detaylar için olabilecek en gerçekçi tasarım kaliteli bir malzeme kullanılarak geliştirilmiştir. E1 standartlarına uygun bir malzeme olması sayesinde insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Uzun yıllar boyunca hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kullanıma uygun mobilyalar Rally genç odası takımı ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Rally genç odası takımı ile birlikte son derece kullanışlı dolaplar da verilmektedir. Bu dolaplar ve mobilyalar; ders çalışmak, bilgisayar kullanmak, kitap okumak, eşyaları saklamak, eşyaları yerleştirmek, giysileri yerleştirmek ve daha pek çok amaçlı kullanıma uygun olup, dolap kapakları özel yavaşlatıcı sisteme sahip olduğundan dolayı aniden çarpmazlar.

Çocuğunuzun özel isteği dahilinde kendi özel eşya ve süsleri için mobilyaları kullanarak, odasını daha dekoratif hale getirebilmesi de mümkündür. Kaliteli malzeme geliştirilerek dekore edilmiş bu genç odası takımında hiç sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz.

Fonksiyonel ve çok amaçlı kullanıma uygun olan mobilyalar sayesinde çocuk ve genç dinamik yaşam tarzına uygunluk sağlamaktadır.

Genel olarak kalite, renk, canlılık beklentileri olan müşterilerin en iyi bir şekilde beklentilerini karşılayacağını düşündüğümüz bir genç odası takımı olduğunu söyleyebiliyoruz. Dolaplar genel anlamda kaliteli olup, ayak kısımları daha yüksek yapılarak, bu sayede odada gerçekleştireceğiniz temizliği daha kolay yapabilmeniz sağlanmaktadır. Canlı renklerin ağırlıkta olduğu bu oda aynı zamanda ferah bir konseptte sahip.