ANASAYFA

Kampüs Genç Odası Takımı

Kampüs Genç Odası Takımı

Kampüs genç odası takımında farklı canlı renkler bir araya getirilmiştir. Düz tasarımlar ile ön plana çıkan bir genç odası takımıdır. Mobilyalar tamamen bir genç odasında olması gereken temel mobilyaları içermekte ve tasarım olarak da beğeni toplamaktadır.

Kampüs genç odası takımı dekoratif olarak ön plana çıktığı gibi aynı zamanda kullanışlık bakımından da ön plana çıkmaktadır. Özellikle de öğrenciler için son derece kullanışlı raflar, ekstra malzemelerin yerleştirilmesini sağlayacak dolap ve çekmeceler mevcuttur. Geniş hacim dolap ve çekmeceler pek çok türden eşyanın güvenle saklanabilmesine olanak sağlıyor

Kampüs genç odası takımında; rahatlık, enerjik düzen ön plana çıkarılmıştır. Bu sayede hem dinlenmek hem de çalışmak ve eğlenmek için oldukça ideal bir dekoratif yapıya sahiptir.

Son derece kullanışlı bir raf ve dolap sistemine sahip masada ders çalışmak, kitap okumak, laptop kullanmak ve diğer pek çok şeyi yapmak son derece rahat. Kullanışlı raf sistemi sayesinde masada okuyacağınız kitaplarınızı önceden raflara yerleştirebileceğiniz gibi ders çalışma planınızı yaparak, bu plan doğrultusunda da kitaplarınızı rafta düzenleyebilirsiniz. Sahip olduğu geniş ic hacme sahip dolabı da rafın hemen yan kısmında, çalışma masası dahilinde mevcuttur.

Kampüs genç odası dahilindeki tüm mobilyaların kapak ve çekmeceleri özel bir yavaşlatıcı sisteme sahiptir. Bu sayede aniden çarpmaz, bunun yerine daha hafif bir şekilde kapanırlar.

Tüm mobilyalar aynı zamanda E1 olarak da ifade edilen sağlık ve kalite standartlarını karşılamaktadır. Bu da mobilyaların kanserojen ve sağlığa zararlı diğer bileşenleri içermeyen malzemeden imal edilmiş olduğu anlamına gelir. Bu anlamda değerlendirecek olursa; hem sağlıklı hem de hijyenik bir kullanım deneyimi sunuluyor.

Bir genç için tüm detayların düşünüldüğü bu odada; eğlenmek, ders çalışmak, kitap okumak, zaman geçirmek, sohbet etmek ve daha pek çok şeyi zevkle gerçekleştirmek mümkün.

Kampüs genç odası takımı aynı zamanda mobilyaları odanın düzenine göre kolayca uyarlamanızı sağlar. Ayrılabilir ranza sistemine sahip olması ile yatakların yerleşimi odanın çeşitli yerlerinde ayrı ayrı olarak da gerçekleştirilebilir. Bu tamamen tercihlerinize kalmıştır.