ANASAYFA

Joyful Genç Odası Takımı

Joyful Genç Odası Takımı

Joyful genç odası takımı çocuk ve gençlerin eğlenceli ve verimli zaman geçirmelerini sağlayacak özel mobilya ve tasarımlara sahiptir. Genel olarak canlı, hafif ve sevgi dokunuşlarını renkler ile gözlemlediğimiz bu odada bir genç odasında bulunması gereken tüm mobilyalar özel olarak düşünüldü ve de işlevselliği ile ekstra durumlar da göz önünde bulunduruldu. Sonuç olarak ortaya joyful genç odası takımı çıktı.

Joyful genç odası takımı dinlenmek, eğlenmek, zaman geçirmek, ders çalışmak, sohbet etmek ve daha pek çok amaç için özel işlevsel ve aynı zamanda şık tasarımlarda mobilyalara sahiptir. Son derece ergonomik olan yatak süngeri ile rahat bir uyku için özel tasarlanmış yüzeyi, gece boyunca rahat bir uyku sağlarken, gün boyunca yine keyifle zaman geçirmeyi sağlayacak bir yapıya sahiptir.

Joyful genç odası takımı aynı zamanda çocuğunuzun tercihlerine göre ek oyuncak ve aksesuarları ile mobilyaları ve odanın her bir yerini süslemesine de olanak sağlar. Bu sayede çocuğunuzun zevk ve beğenilerini en iyi bir şekilde ifade ettiği bir odaya sahip olmasını sağlar.

Mobilyaların her birisi kanserojen madde içermeyen bileşen malzemelerden imal edilmiş olup, söz konusu malzemeler aynı zamanda E1 kalite malzemelerine de uygunluk sağlamaktadır. Bu anlamda çocuğun sağlıklı ve hijyenik bir odaya sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Gençler, çocuklar çekmece, raflar ve dolapları oldukça fazla kullanabilmektedirler. Joyful genç odası takımı dahilindeki tüm mobilyalardaki; çekmece, kapak ve benzeri sistemler özel bir yavaşlatıcı sisteme sahiptirler. Bu sayede kapağın aniden çarpması ya da çekmecenin hızla kapanması durumları yaşanmaz. Bunun yerine daha hafif bir kapanma hissiyatı sağlanır.

Son derece işlevsel bir çalışma masasına sahiptir. Bu masada çeşitli elektronik cihazlar rahatlıkla kullanılabilir, kitap okunabilir ve raf kısmı aynı zamanda çeşitli güzel dekoratif aksesuarlar koymak için ya da kitapları, diğer malzemeleri yerleştirmek için tercih edilebilir.

Şık tasarıma sahip Joyful genç odasında çocuk ve gençlerin beklentilerini karşılayan işlevselliklerin olduğunu gözlemliyoruz. Bu anlamda hem kalitesiyle hem de tasarımıyla beklentileri karşılayan bir mobilya takımı olduğunu söylememiz mümkündür.