ANASAYFA

Esca Genç Odası

Esca Genç Odası

Doğal ahşap dokusunun ön plana çıktığı bir dekoratif düzeni yansıtan esca genç odası aynı zamanda birbirinden güzel renkleri ile de gençliğin enerjisini yansıtıyor. Esca genç odası takımı çok amaçlı kullanıma uygun mobilyalara sahiptir. Bu anlamda gençlerin her türlü aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebilmelerini amaçlamaktadır. Çok amaçlı kullanıma uygun mobilyalar aynı zamanda ek aksesuarlar ile de dekora edilebilen bir yapıya sahiptir.

Özgürlük konseptini yansıtan bir genç odası düzeni oluşturmak istiyorsanız, esca genç odası takımını mutlaka düşünmenizi öneriyoruz. Yatak ve mobilyalar kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Yatak son derece ergonomik olup, bu anlamda rahat bir uyku verebilmektedir. Gün boyunca yada gece boyunca rahat bir uyku almak, huzurlu uyku sonrasında enerjik bir şekilde uyanmak, esca genç odası yatak ile mümkündür.

E1 malzeme kalitesinde geliştirilen mobilyalar; hem hijyenik hem de sağlıklıdır. Uzun yıllar boyunca kullanımlarınızda eskimeyen mobilyalar aynı zamanda insan sağlığına zarar verebilecek herhangi bir bileşeni de içermediğinden dolayı tamamen sağlıklı bir malzeme kalitesine sahiptir.

Son derece kullanışlı çalışma masasında bilgisayar kullanmak, araştırma yapmak, ödev yapmak, ders çalışmak, kitap okumak ve daha pek çok aktiviteyi gerçekleştirmek son derece rahattır.

Hem kitaplık da, hem de genel olarak tüm dolaplarda tüm özel eşyalarınızı sergileyebileceğiniz, saklayabileceğiniz, koleksiyonlarınızı dizebileceğiniz pek çok özel bölme ve raf bulunmaktadır. Tüm bu özel bölme ve raflar ile sevdiğiniz eşyalarınızı sergileyebilir, odanın genel dekoratif düzenini tamamlayabilirsiniz.

Mobilyalar pek çok türden küçük yada büyük eşyalarınızı saklayabileceğiniz dolaplara, çekmecelere sahiptir. Bu dolap ve çekmecelerin kullanımı esnasında, hızlı kapanmalarını engellemek için özel bir yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde dolap kapağını yada çekmeceyi açık bıraksanız dahi yavaşça kapanacaktır.

Esca genç odası dahilinde aynı zamanda elbiselerinizi kolayca saklayabileceğiniz bir elbise dolabı da bulunmaktadır. Son derece kullanışlı askılık sayesinde farklı türden kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde kullanıma hazır olarak burada asılı bekletebilirsiniz.

Kitap, küçük eşyalar, süs eşyaları ve diğer eşyalarınızı sergileyebileceğiniz kitaplık ve aynı zamanda özel bölmelere sahip bir dolap da esca genç odası takımı dahilinde sizlere sunulmaktadır.